Проведення вакцинації

24 січня  було проведено обласну селекторну нараду щодо проведення заходів у відповідь на загострення епідемічної ситуації з кору і області та місті Луцьку та додаткових заходів з імунізації, участь у ній взяли представники управління охорони здоров’я Луцької міської ради та відповідальні за проведення вакцинації у всіх медичних закладах міста Луцька.

Заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Валерій Руцький наголосив про те, що протягом останнього року маємо нестабільну ситуацію із захворюваністю на кір.  Відмітив, що за результатами  аналізу оперативної інформації щодо проведення додаткових заходів проти кору (проведення вакцинації, захворюваність на кір), що надається закладами охорони здоров’я області, у містах та районах області є достатньо ресурсів щодо посилення роботи.

Людмила Рожко – головний спеціаліст з педіатрії управління охорони здоров’я облдержадміністрації проінформувала про стан виконання запланованих обсягів щеплень у 2018 році у розрізі адміністративних територій та показники в Україні. Вона також повідомила про випадки захворювання на кір та госпіталізації до інфекційних стаціонарів вагітних, дітей до 1 року життя. Наголосила, що вакцинацію проти кору та інших інфекційних хвороб необхідно продовжувати незалежно від епідемічної ситуації із грипу та ГРВІ.

Продовжуючи розмову головний спеціаліст з терапії управління охорони здоров’я облдержадміністрації Микола Берник  розповів про готовність закладів охорони здоров’я  до роботи в умовах підвищеної захворюваності на кір, дифтерію, грип та ГРВІ. А також зауважив на необхідності активізувати роботу щодо вакцинації проти кору, дифтерії та правця особам із груп ризику, в першу чергу працівникам медичних закладів та працівників закладів освіти, та вказав про недопустимість випадків їх захворювань внаслідок відсутності щеплень.

Адміністрацією КП «Луцький центр ПМД №1» були проведені зустрічі з адміністраціями шкіл та садочків, які знаходяться на території обслуговування Центру. Були обговорені щляхи виконання необхідних обсягів щеплень працівникам освіти та дошкільних закладів. Зокрема з дирекцією ЗОШ №16 вже почали роботу по віковому щепленню від дифтерії та контактним по кору педколективу ще до вищевказаної селекторної наради.

25.01.2019 року в ЗОШ №14 було створено тимчасовий пункт щеплень на базі медпункту школи, де за участю медичних працівників КП «Луцький центр ПМД №1» було проведено 96 щеплень вчителям та технічним працівникам школи, зокрема було зроблено 88 щеплень від дифтерії та правцю і 8 – від кору.

Робота щодо вакцинації проти кору, дифтерії та правцю особам із груп ризику, в першу чергу працівникам медичних закладів та працівників закладів освіти продовжується.

Сюжет про проведену роботу за посиланням:

https://youtu.be/iSMrm6w9l5A

Контакти
м. Луцьк, вул. Бенделіані, 7

Реєстратура — 26-15-38, 26-05-31
Приймальня — 26-19-20
Медичний директор з експертизи тимчасової непрацездатності — 26-19-20
Заступник директора з технічних питань — 26-26-35
Заступник директора з медсестринства — 26-26-35
E-mail: ambulatoria1@ukr.net
Ми на карті