Автомобілі, закуплені за кошти співфінансування Субпроекту, передали на місця

Новий рік для волинської галузі медицини почався з гарної новини. У середу, 3 січня, легкові автомобілі марки Peugeot 301 вручили сімейним лікарям. Тож присутні під час невеличкого святкового дійства, що відбулося на базі КЗ «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катостроф», не приховували посмішок.

Власником одного з  автомобілів стало наше комунальне підприємство «Луцький центр первинної медичної допомоги №1», директором якого є Лідія Олексіївна Кривдік.

«Приємно рік починати з подарунків у звичайний день. Ми таке повинні робити часто, хоча б раз у квартал, але за останній десяток років це перша така велика партія авто, яка буде слугувати для реформованої медицини. Цим жестом ми даємо зрозуміти суспільству, що реформа – це не перекидання паперів, а реальні дії», – звернувся до присутніх голова Волинської обласної державної адміністрації Олександр Савченко.

23 машини для перевезення медичного персоналу, лікарських засобів та медичного обладнання придбали за кошти співфінансування Субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» через систему «Прозоро», витративши на це 8 257 000 гривень (з ПДВ). Тож вартість одного автомобіля (з ПДВ) становить 359 000 гривень.

За словами очільника краю, ці машини не вирішують усіх проблем, тож у 2019-му будуть нові закупівлі та вручення.

Контакти
м. Луцьк, вул. Бенделіані, 7

Реєстратура — 26-15-38, 26-05-31
Приймальня — 26-19-20
Медичний директор з експертизи тимчасової непрацездатності — 26-19-20
Заступник директора з технічних питань — 26-26-35
Заступник директора з медсестринства — 26-26-35
E-mail: ambulatoria1@ukr.net
Ми на карті