Заступник Міністра охорони здоров’я України Віктор Шафранський відвідав луцькі лікпрофзаклади

Заступник Міністра охорони здоров’я України Віктор Шафранський у рамках робочого візиту на Волинь 15.02.2016 року відвідав КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги № 1» та КЗ «Луцька міська клінічна лікарня».

У закладах він поспілкувався з медичними працівниками, пацієнтами, ознайомився з організацією лікувально-діагностичного процесу. Крім того, в Луцькому центрі первинної медико-санітарної допомоги № 1 Віктор Шафранський оглянув амбулаторію загальної практики – сімейної медицини № 1 і приміщення, де планується проведення реконструкції в рамках проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» з використанням коштів Світового банку. Посадовець оглянув також кабінети сімейних лікарів, лікарів-педіатрів, кабінет щеплень тощо та був приємно вражений від побаченого.

У Луцькій міській клінічній лікарні Віктор Шафранський оглянув чи не всі відділення та особливо відзначив високий рівень надання допомоги та реабілітації пацієнтів в рамках програми «Волинькард».

Заступник Міністра побажав медикам плідної праці й надалі задля забезпечення надання якісної та вчасної допомоги населенню.

Контакти
м.Луцьк, вул. Бенделіані, 7

Реєстратура - 26-15-38, 26-05-31
Директор – 29-19-20
Секретар – 26-19-20
Заступник директора з медичного обслуговування населення - 20-02-73
Заступник директора по тимчасовій непрацездатності - 26-19-20
Заступник директора по господарській діяльності - 26-26-35
Заступник директора з медсестринства - 26-26-35
E-mail: ambulatoria1@ukr.net